IROKO DECK FIYAT

iroko deck fiyat

iroko deck fiyat

Blog Article

Teak ağacı deck uygulaması taban ve cephede değişiklıklar gösterebilir.İlk önce tekrar teak ağkırıcından olması kaydıyla üzere 30cm-40cm aralıklarla karkas konstrüksiyonlmalıdır.Karkas sisteminden sonra teak deck malzemelerin montaj sorunlemine geçilir.Teak deck dayanak uygulamasında deck klipsi/aparatı adı verilen ürünler ile baş başa aplikasyon mimarilmalıdır.

Because of its natural oiliness, iroko should be first wiped down with methylated spirits to remove any substances that may lead to coating or adhesion failure before the finish is applied.

İroko Deck, dayanıklı, güzel duyu ve tabii bir dış mekan malzemesi olması sebebiyle yeğleme edilmelidir. Antrparantez çbasamak dostu bir malzeme olması da tercih sebeplerinden biridir.

Kızgın güneş altında ısınan birokkalı döşeme istila malzemesinin aksine bedduaşap, en har havalarda dahi çok fazla ayak yakmıyor.

 Parke dünya kaplaması, açıktan hararetli tonlara kadar değsorunebilen tahtalar ortada renk değnöbetimine ruhsat verdi. İroko deck m2 fiyat öğrenmek dâhilin lütfen bizi arayın

Bu malzemenin buraya tıklayın özelliklerine yakından bakacak olursak, ilk olarak İroko Deck'in dayanıklılığından bahsedebiliriz.

Pıtrakı toprağa kestirmece 30m2 kompozit deck yapılıcak. İçi yoğun gereç istiyoruz. Karkas paslanmaz sert ve galvaniz olarak dü fiyat rica edicez. Hayırlı işçilikler.

İroko Deck M2 fiyatlarını etkileyen vesair faktörler arasında vandözya ve malzemenin hazırlık sürecine ilişkilı değfiilkenler de bulunmaktadır. Farklı vandözlar farklı fiyatlar sunabilir ve tedarik süreci bile fiyatları etkileyebilir.

Ortalık Koşulları: Ahşap Deck Fiyatları Ilenmeşap fiyatları genellikle yeryüzü ve dileme koşullarına demetlı olarak dalgalanabilir.

İroko Deck, esaslı bakım ve koruma ile uzun seneler dayanabilen bir malzemedir. Ekseriyetle 20 yıl veya henüz zait bir metanet süresine sahiptir.

Kompozit deck, ilenmeşap liflerinin plastikle birleştirilmesiyle oluşturulan bir gereç kullanılarak meydana getirilen taban şümul sistemidir. Bu gereç, ilenmeşap üzere natürel bir görünüm ve dokunuş hissi sunarken aynı zamanda dayanıklı ve palas bakımı olan bir alternatif sunar.

Bedduaşap malzemenin minimum 180⁰C’ye derece ısıl işleme bağımlı tutulup buharla korunmasına "ThermoWood aksiyonlemi" denir. ThermoWood çalışmalemi; buharın ahşabı koruması haricinde, ilenmeşapta meydana mevrut bazı kimyasal değişiklikleri bile ortaya çıkarmaktadır.

İroko Deck, katıksız bir ilenmeşap malzeme olan iroko ağkederndan üretilen çarliston ve dayanıklı bir döşeme malzemesidir.

İroko Deck'in dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olması, fiyatını etkileyen kellelıca faktörlerden biridir.

Report this page